Bandit Alarm ve Güvenlik Sistemleri - BANDIT Türkiye
        BANDIT Güvenlik Sistemleri
BANDIT
NEDEN BANDIT
NEDEN BANDIT GÜVENLİK SİSTEMİ

Yeni bir teknoloji olan BANDIT güvenlik sistemlerinin amacı tamamen hırsızlığı engellemek için tasarlanmıştır.Alışıla gelmiş standart alarm sisteminden daha gelişmiş bir teknolojidir.

BANDIT ENGELLER

Bandit hırsızlığı engellerBANDIT olay anında ortama yüksek basınçlı zarasız duman(gaz) yayarak hırsızlık girişimini engeller ve göz gözü görmez.

BANDIT UYARIR

Bandit alarm sistemleri uyarırBANDIT dahili veya harici siren sistemi ile sesli uyarı yapar.

BANDIT GÖSTERMEZ

Bandit görüş mesafesini kısıtlarBANDIT yaydığı duman(gaz,sis) ile ortamdaki görüş mesafesini sıfıra indirger ve ortam 30-45Dk boyunca bu şekilde kalır.BANDIT İLETİSİM KURAR

Bandit alarm sistemi hırsızlığı haber verirBANDIT Tüm alarm sistemleriyle aynı anda çalışabilir ve modülleri sayesinde gerekli birimlere sesli yada yazılı olarak uyarı gönderir.

BANDIT ZARARSIZDIR

Bandit sis dumanı zararsızdırBANDIT ürünün yaydığı duman tamamen zararsız olup hiçbir şekilde tortu, leke veya iz bırakmaz.

BANDIT EN ETKİLİSİDİR

Bandit en etkili güvenlik ve yeni alarm sistemidirBANDIT alarm sistemlerinden daha gelişmiştir ve en yeni teknoloji ile önleyicidir.


Neden Bandit ?Günümüzde terör, gasp, hırsızlık gibi tehditlerin artması,banka şubeleri, benzin istasyonları, kuyumcular, döviz büroları, şirketler, ofisler, depolar, postaneler, özel mülkler gibi yerlerde güvenlik önlemlerini arttırabilmek için alarm sistemlerine yönelmektedirler.
Bu sistemler sadece izinsiz girişleri siren, otomatik telefon araması yada yanıp sönen ışık gibi yöntemlerle haber verirler.

Bu sistemler her ne kadar yararlı olsa da polisin veya diğer güvenlik birimlerinin olay yerine gelmeleri 10 ile 20 dakika arasında sürmektedir. Hırsızlar veya kötü niyetli kişiler bu durumu iyi bildikleri için planlarını gerçekleştirirler. Oysa ki BANDIT sis jeneratörü bu problemler için aktif çözüm sunmaktadır.

BANDIT sayesinde, sistem aktif hale geçtiğinde birkaç saniye içinde kapalı alan sis ile kaplanmaktadır. Böylece kötü niyetli kişilerin hareket kabiliyeti kısıtlanarak, görüş mesafesi sıfıra indirgenmiş olur. Bu sis sayesinde içeri giren kötü niyetli kişiler amaçlarına ulaşamazlar.
BANDIT sis jeneratörü zararsız olup, uygulama sonrası kesinlikle hiçbir iz,leke veya tortu bırakmaz.


BANDIT YENİ ALARM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ TANITIM VİDEOLARIE-Bülten-SMS

Yeni ürün,promosyon ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun.