Bandit Alarm ve Güvenlik Sistemleri - BANDIT Türkiye
        BANDIT Güvenlik Sistemleri
KURUMSAL
BANDIT Kurumsal

SAS GÜVENLİK SİSTEMLERİ A.Ş. olarak kuruluş amacımız; güvenlik sistemlerinde yeni bir akım başlatmak ve uluslararası platformlarda yer alan BANDIT Sis Jeneratörünün Türkiye distribütörlüğünü yaparak sektörde bir ilki gerçekleştirmek için kurulmuştur.

BANDIT HAKKIMIZDA

Hakkımzıda

SAS GÜVENLİK SİSTEMLERİ A.Ş. olarak kuruluş amacımız; güvenlik sistemlerinde yeni bir akım başlatmak ve uluslararası platformlarda yer alan BANDIT Sis Jeneratörünün Türkiye distribütörlüğünü yaparak sektörde bir ilki gerçekleştirmek için kurulmuştur. Günümüzde meydana gelen gasp, hırsızlık gibi tehditlerin artması sonucu, güvenlik sistemlerine daha çok rağbet edilmektedir.

BANDIT MİSYONUMUZ

Misyonumuz

Sas Güvenlik Sistemleri A.Ş. olarak hedefimiz, Türkiye genelinde hizmet ve servis ağımızla müşteri memnuniyetini ilke edinerek, temel değerlerimizden ödün vermeden hedef kitlemize ulaşmaktır

BANDIT VİZYONUMUZ

BANDIT Vizyonumuz

Sunmuş olduğumuz yeni proje ve teknoloji ile Avrupa standartlarında sizi maksimum seviyede korumak ve zaman, maliyet, kaynak israfını önlemek ve siz değerli tedarikçilerimiz ile başarıyı yakalamaktır.

E-Bülten-SMS

Yeni ürün,promosyon ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun.